Cenník manikúra

Manikúra základná – 10€

Dezinfekcia rúk, opilovanie nechtov do tvaru, odstránenie a úprava kožičky, aplikácia olejčeka na kožičku, masáž rúk výživným krémom.

SPA manikúra – 13€

Dezinfekcia rúk, kúpel rúk, peeling rúk, maska, opilovanie nechtov do tvaru, odstránenie a úprava kožičky, aplikácia olejčeka na kožičku, masáž rúk výživným krémom.

Japonská manikúra P.Shine – 15€

Dezinfekcia rúk, opilovanie nechtov do tvaru, odstránenie a úprava kožičky, aplikácia pasty a púdru, aplikácia olejčeka na kožičku, masáž rúk výživným krémom.

Gellak – 17€

(Cena zahŕňa aj odstránenie starého gellaku, ak sa na nechtoch nachádza.)
V cene je dezinfekcia rúk, opilovanie nechtov do tvaru, odstránenie a úprava kožičky, nanesenie nového gellaku, aplikácia olejčeka na kožičku, masáž rúk výživným krémom.

Modelácia gélových nechtov na šablóny – 26€

Doplnenie gélových nechtov – 19€

Oprava nechtu pri dopĺňaní – 0,50€

Oprava nechtu mimo dopĺňania – 2€

Zdobenie nechtov

Pečiatky, nálepky, kamienky, trblietky,fólie a iné – 1-3 € (cena podľa náročnosti)

Maľovanie ručné – 1-3 € (cena podľa náročnosti)

Odstránenie gélových nechtov – 12€

V cene aj dezinfekcia rúk, opilovanie nechtov do tvaru, odstránenie a úprava kožičky, aplikácia olejčeka na kožičku, masáž rúk výživným krémom.

Odstránenie gellaku – 10€

V cene aj dezinfekcia rúk, opilovanie nechtov do tvaru, odstránenie a úprava kožičky, aplikácia olejčeka na kožičku, masáž rúk výživným krémom.

Cenník líčenie a spoločenské účesy

Líčenie – od 25€

Spoločenský účes – od 25€

Umelé mihalnice na jeden večer – 5€

Kurz sebalíčenia – 98€

Príprava pleti pred líčením, výber správneho makeupu, maskovanie nedokonalostí, tvarovanie obočia, aké produkty sú najlepšie, ako urobiť aby tiene a makeup vydržali až do rána, ako sa nalíčiť na bežný deň alebo na dôležitú udalosť, či večernú akciu.

Trvanie kurzu: cca 3 hodiny

Ceny sú konečné, nie sme platcami DPH.